Naprawa ramy Canyon Aeroad CF SLX z odtworzeniem grafiki

Naprawa roweru Canyon Aeroad CF SLX. Bardzo, ale to bardzo typowe uszkodzenie w tych rowerach, czyli pęknięcie rurki po uderzeniu kierownicą.

Ramy Canyona są naprawdę dobrze wykonane, a to oznacza, że lekkie ramy są rzeczywiście lekkie. Niestety fakt, że coś jest lekkie oznacza, ze jest również delikatne. Tak właśnie jest w przypadku górnych rurek, które są zaprojektowane idealnie do przenoszenia obciażeń powstających podczas jazdy, natomiast nie wytrzymują jakichkolwiek uderzeń z boku. W przypadku lekkich Canyonów wystarczy naprawdę dosłownie puknąć w górną rurkę, a ona może pęknąć. Mocniejsze uderzenia, jak spotkanie z kierownicą zawsze kończą się przykro.

Na szczęście są to również bardzo “wdzięczne” miejsca do naprawy, a ze względu na ich powszedniość mamy naprawdę dobrze opracowane metody nie tylko samej reanimacji karbonu, ale i również odtwarzania wszelkich wariantów graficznych.

W tym przypadku proces był również nieco bardziej skomplikowany ze względu na dostarczenie kurierem całego roweru, tak więc sprzęt nie tylko musiał być rozłożony do naprawy i po niej złożony i wyregulowany, ale również bezpiecznie spakowany do paczki i nadany do miejsca docelowego.

Prawidłowe wywiązanie się ze wszystkich zadań potwierdziła opinia Klienta na naszym profilu Google :)

GALERIA