P

Precyzyjna wycena

Aby poznać szczegółową wycenę rozwiązania Twojego problemu napisz na PRACOWNIA@CYKLON.EU

W mailu zawszyj krótki opis jak doszło do uszkodzenia (jeśli jest to jest możliwe) oraz prześlij zdjęcia pokazujące:

  • uszkodzenie
  • obszar w promieniu około 20 cm od uszkodzenia
  • całą rurkę
  • cały element

Taki komplet zdjęć pozwoli nam nie tylko ocenić możliwości samej naprawy, ale również przedstawić wszelkie możliwe warianty wykończenia lakierniczego.

W odpowiedzi prześlemy Ci również aktualne terminy napraw oraz wszystkie informacje niezbędne do rezerwacji terminu naprawy.

Wyceny wysyłamy maksymalnie w ciągu 48 godzin. Jeśli po tym czasie nie masz z nami kontaktu, zadzwoń pod 602 535 076 wewn. 3. Być może Twój mail do nas nie dotarł.

O

Orientacyjny cennik i opis wybranych usług

849 - 999 zł

Naprawa ramy rowerowej

Usługa naprawy ramy. Podana kwota jest przeciętną ceną za naprawę jednego pęknięcia z lakierowaniem w jednym kolorze typu metalik lub gładkim w połysku lub macie.

Oczywiście bywają naprawy tańsze, bywają również  droższe i ciężko bez zapoznania się ze zdjęciami podać konkretną kwotę. W przypadku kilku uszkodzeń na jednej ramie cena nie wzrasta wprost proporcjonalnie ze względu na to, że część procesów i czynności będzie wspólna dla całej ramy.

49 - 649 zł

Odtworzenie linii, grafik i napisów

Jesteśmy w stanie odtworzyć niemal każdy wzór czy grafikę ramy przywracając ją po naprawie do oryginalnego stanu.

W minimalnym standardzie (wliczonym w podstawową cenę naprawy) zawsze proponujemy wykonanie jednolitego malowania w głównym kolorze ramy oraz ewentualnie estetyczne przycięcie istniejących grafik. Wszelkie pozostałe opcje jak linie, napisy czy przejścia kolorów są możliwe do wykonania i dodatkowo płatne.

Wycena, jaką przesyłamy zawsze zawiera różne opcje wykończenia

849 - 1499 zł

Przedłużenie sztycy, komina i rury sterowej

Praktycznie każdą sztycę czy komin da się przedłużyć. Różnice w cenach zależą od stopnia skomplikowania całej “operacji”. Najtańsze jest przedłużenie standardowej rury sterowej 1 1/8″, najdroższe są przedłużenia kominów ram z koniecznością wykonywania form.

749 - 1499 zł

Naprawa suportu

Naprawy suportów to częsty powód wizyt w naszej pracowni. Wykonujemy naprawy wszystkich typów suportów zarówno press fit jak i wkręcanych.

649 - 999 zł

Naprawa koła lub innego komponentu

Naprawa kół to dość specyficzny temat. Nie wszystko da się naprawić tak, by było bezpieczne lub nie miało bicia i pomimo tego, że mamy w tym temacie duże doświadczenie podejmujemy się tylko niektórych napraw.

W przypadku innych komponentów takich jak typowe sztyce naprawy często okazują się mało opłacalne. W każdym przypadku najlepiej zrobić indywidualną ocenę możliwości naprawy i wycenę.

449 - 749 zł

Poprawki lakiernicze

Często wykonujemy drobne poprawki lakiernicze. Nasze doświadczenie i narzędzia pozwalają odtworzyć niemal każdy kolor czy wzór graficzny.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wiążąca i ostateczna wycena dokonywana jest indywidualnie na podstawie dokumentacji fotograficznej  lub podczas oględzin osobistych.
Regulamin usługi dostępny jest TUTAJ oraz jest wywieszony w siedzibie firmy.

A

Aktualności

Naprawa karbonu