O

O firmie

Profesjonalna naprawa, zabezpieczanie oraz badania nieniszczące ram i innych komponentów wykonanych z włókna węglowego.

Nasze wieloletnie doświadczenie i ponad 5 000  naprawionych ram i komponentów potwierdzają najwyższą jakość, dbałość o szczegóły i najwyższy poziom obsługi. Na naprawy udzielamy minimum 24 miesięcznej gwarancji.

Badania wykonujemy najlepszym dostępnym sprzętem wykorzystując ogromną bazę części i ram do porównań.

Z

Załoga

Marcin 

Połączyłem wieloletnie doświadczenie modelarskie i szkutnicze z pasją do rowerów tworząc najlepszy w Polsce zakład zajmujący się naprawą ram oraz innych elementów wykonanych z włókna węglowego.

Pomimo, że “40 lat minęło jak jeden dzień” staram się nie popadać w rutynę i cały czas szukać nowych wyzwań, rozwijać naszą firmę i doskonaliś warsztat pracy. 

Mam trójkę dzieci i żonę wspierającą mnie na każdym kroku. 

Kasia  

Pracowałam w wielu różnych zawodach (PR, baristyka, modeling, krawiectwo…), ale zawsze lubiłam wszystko co wiązało się z szeroko pojętym rękodzielnictwem i zagadnieniami technicznymi. W Cyklonie odpowiadam za kontakt z Klientami, obsługę biura i wsparcie serwisu. Lubię stare kolarzówki, horrory, funk i Berlin techno. 

Kamil

Rękodzieło to moje hobby od 20 roku życia, rower odkąd nauczyłem się na nim jeździć.

Od najmłodszych lat dążyłem do tego aby tworzyć i urzeczywistniać moje często postrzelone projekty. Nie uciekałem od ciężkiej pracy i dzięki temu nauczyłem się umiejętności z wielu różnych dziedzin. Pracowałem jako mechanik przy klasycznej amerykańskiej motoryzacji, produkowałem postarzane lustra, zajmowałem się montażem sztukaterii gipsowej i wiele innych.

Praca Cyklonie pozwala mi rozwijać moje pasje. Kolekcjonuję stare rowery, lubię ostrą muzykę, ostre jedzenie i ostrą zabawę. Rock and roll!

Wojtek

Pracą z bardzo różnorodnymi materiałami termoplastycznymi, przede wszystkim z foliami ochronnymi oraz foliami do zmiany koloru, zajmuję się w zasadzie przez większość mojego zawodowego życia, czyli niemal 20 lat. Oklejałem samochody rajdowe, samoloty akrobatyczne, luksusowe auta, łodzie, motocykle jak i customowe samochody wyprawowe. Obecnie moje umiejętności wykorzystuję do oklejania i zabezpieczania wyjątkowych rowerów. Uważam rowery za niezwykle ciekawe i satysfakcjonujące projekty aplikatorskie. Potrafią dostarczyć wyzwań i pozwalają w pełni wykorzystać umiejętności – rower jest o wiele bardziej wymagającą bryłą niż najbardziej luksusowy samochód.

Prywatnie, zainspirowany przez moją partnerkę życiową, zgłębiam przede wszystkim kolarstwo grawitacyjne, chociaż różnorodność reszty świata rowerowego nie przestaje mnie zadziwiać i fascynować. Tylko miejsca na kolejne rowery już w domu brakuje :)

K

Klub Kolarski Cyklon

Grupa kilkudziesięciu pasjonatów skupiona wokół Cyklon Sport Serwis. Zawodnicy KK Cyklon startują na szosie, w triathlonie, w MTB oraz jeżdżą na różne mniej lub bardziej zaawansowane wycieczki i wyprawy.