O

O firmie

Cyklon powstał w 2008 roku. Szybko zdobyliśmy mocną pozycję jako lokalny serwis rowerowo – narciarski. W 2012 roku rozpoczęliśmy przygodę z naprawą karbonu.
Aktualnie należymy do czołówki warszawskich serwisów, przygotowujemy rowery amatorom oraz zawodnikom, w tym wielu czołowym ścigantom w kraju.
Najwyższą jakość wykonywanych przez nas napraw ram doceniają klienci indywidualni, sklepy rowerowe, kluby kolarskie oraz dystrybutorzy.

Z

Załoga

Marcin “Cyklon”
Kolarz, żeglarz, modelarz.

“W podstawówce były modele. Klejenie, malowanie pędzlami i aerografem. W ogólniaku szkutnia, windsurfing, naprawianie łódek, desek i bojerów. Od końca liceum czyli od 1999 roku serwisuję rowery. W 2012 roku udało mi się połączyć wszystkie dotychczasowe pasje i doświadczenia stając się jednym z najlepszych “naprawiaczy” ram w Polsce. Czuję, że robię co lubię i czym powinienem się zajmować.  Mam wspaniałą żonę i trójkę dzieci wspierających mnie na każdym kroku”.

Kasia “Kasiek”  
Były PRowiec, modelka, baristka, krawcowa.

“Lubię stare kolarzówki, kryminały, horrory, funk i berlińskie techno. Nie znoszę  sprzeciwu.  W wolnych chwilach lubię grać na nerwach.”

K

Klub Kolarski Cyklon

Grupa kilkudziesięciu pasjonatów skupiona wokół Cyklon Sport Serwis. Zawodnicy KK Cyklon startują na szosie, w triathlonie, w MTB oraz jeżdżą na różne mniej lub bardziej zaawansowane wycieczki i wyprawy.