Przedłużenie sztycy do Trek Madone. Jedna sztyca z dwóch sztych w dwóch malowaniach. Cóż tu się wydarzyło?!?

Kolejna szczęśliwie zakończona operacja przedłużenia sztycy do Trek Madone. Kolejny raz wykonaliśmy ją poprzez połączenie dwóch sztyc.

Niestety, wszelkie kominy czy nakładki mają tę przypadłość, że możliwości regulacyjne są średnie, małe lub czasem bardzo małe. W Trekach te możliwości są niezłe, ale pomimo tego niektórym kolarzom ewidentnie ich brakuje. W takich przypadkach niczym rycerz na białym koniu wjeżdżamy my :)

Tak też było i teraz, a ponieważ było to już któreś tego typu zlecenie, poszło ono sprawnie … aż do momentu lakierowania. Ustalenia były długie (jak na taki wykon rzecz jasna), a gdzieś w nich przewinął się koncept  umieszczenia na sztycy motywu flagi polskiej. W efekcie na sam koniec doszło do delikatnej pomyłki i polakierowaliśmy sztycę w kolor biało czerwony zamiast czerwono czarny :)
Na szczęście niemal każdy Klient przed odbiorem otrzymuje od nas “paczkę” zdjęć i udało się ów błąd wychwycić (to nie było szczególnie trudne). Błąd poprawiliśmy przed ustalonym terminem, Klient mógł pojechać na umówiony bikefitting, a my możemy cieszyć oczy dwiema wersjami lakierowania :)